ניוארט שלטים הינה חברה לעיצוב וייצור שלטים מהמובילות בתחום מתמחה

. בייצור והתקנות שלטים בארץ ובעולם

החברה נוסדה בשנות ה-80 , נסיונם העשיר של מייסדיה, טכנולוגיות מחשוב וייצור שלטים

. מהמתקדמות בתחום ורמת עיצוב גבוהה יוצרים עבור הלקוח קשת רחבה של אפשרויות יצירתיות

 


סטודיו גרפי

עיצוב השלטים של הארגון, נראות הרכבים שלו, שילוט החוצות של המותג ושאר פריטי המיתוג שלו הם חלק מהדו שיח בין הארגון ללקוחותיו וחלק מהמיצוב שלו בשוק. לכן, כאשר מעצבים שילוט עבור הארגון יש להקפיד על נראות נכונה ומקצועית שמתיישבת עם המיצוב והבידול של הארגון כמו גם עם השפה המיתוגית שלו.
ניוארט מציעה ללקוחותיה את שירותיו של סטודיו גרפי מקצועי היוצר עבורם שלטים ופוסטרים מעוצבים בהתאמה אישית על פי השפה העיצובית של המותג וברוח המסר אותו הם מבקשים להעביר.

המעצבים שלנו מלווים את הלקוחות לאורך תהליך עיצוב השלט, החל משלב למידת הצרכים והגדרת המטרות, דרך פיתוח הקונספט השיווקי והשפה החזותית תוך למידת המותג, המתחרים והלקוחות ומעצבים עבור הארגון את השלט הנכון ביותר, תוך התחשבות בתנאי הסביבה בהם השלט יותקן.
המטרה המרכזית של המעצבים הגרפים בעיצוב היא להביא לידי ביטוי את הבידול של המותג בפריט השילוט ולייצר עבורו נראות נכונה ומושכת שתייצר עניין ותמשוך את הלקוחות.

אנו רואים בשקיפות מול הלקוח ערך עליון, ולכן הצוות המקצועי של הסטודיו מקפיד לייצר עבור הלקוח, לפני ייצור השלט, הדמיות ממוחשבות של השלט בסביבה בה הוא ימוקם, על מנת לאפשר לו לראות ולאשר את התוצאה הסופית. הצוות מפקח על תהליכי הייצור והדפוס של השלט, ומקפיד על רמות גימור גבוהות ומדויקות.

ניוארט מציעה למעצבים ולאדריכלים שירותי קריאייטיב ייחודיים ביצירת שלטים מיוחדים ואומנותיים במגוון רחב של חומרי גלם. הצוות הגרפי, יחד עם אנשי התכנון, הייצור והקונסטרוקציה, מלווה את התהליך הקריאטיבי ונותן מענה מדויק לצורכי הלקוח ביצירת השלט שהוא רואה בחזון העיצובי שלו.