ניוארט שלטים הינה חברה לעיצוב וייצור שלטים מהמובילות בתחום מתמחה

. בייצור והתקנות שלטים בארץ ובעולם

החברה נוסדה בשנות ה-80 , נסיונם העשיר של מייסדיה, טכנולוגיות מחשוב וייצור שלטים

. מהמתקדמות בתחום ורמת עיצוב גבוהה יוצרים עבור הלקוח קשת רחבה של אפשרויות יצירתיות

 


דפוס מתקדם

רמות הגימור הגבוהות ואיכות השלטים של חברת ניוארט, הם סימן ההיכר של השלטים המיוצרים על ידה. על מנת לשמור על איכויות אלו ועל מנת להיות בעלי יכולת לפקח על כל עבודות הדפוס ואיכותן, אנו מקפידים לבצע את כל עבודות הדפוס בבית הדפוס המתקדם של החברה.

במחלקת הדפוס שלנו אנו מקפידים להיות תמיד בחזית הטכנולוגיה, ומשתמשים במכונות דפוס מתקדמות, בפורמט רחב, המאפשרות לנו להדפיס בתוך החברה, ללא שימוש בקבלני משנה ותוך בקרת איכות הדוקה שלטים, פוסטרים, שלטי חוצות, מדבקות ועוד.

הדפוס האיכותי מאפשר לנו לייצר עבור לקוחותינו שילוט מרשים בכל מידת גודל, ברזולוציה גבוהה ומדויקת, עבור כל צורך עיצובי ושיווקי, תוך תאימות מלאה לצבעוניות המותג וללוחות הזמנים לאספקה. מכונות הדפוס בפורמט רחב שברשותנו, מאפשרות לנו להדפיס על גבי מגוון רחב של חומרים, רכים וקשיחים, ישירות על גבי המשטח בהתאם לצורכי הלקוח ולתנאים הסביבתיים בהם ימוקם פריט הדפוס.

מאחר ומכונות הדפוס ממוקמות בתוך החברה, אנו מסוגלים להעניק ללקוח שירות מלא ביצירת השלט, תוך עמידה בזמני אספקה קצרים במיוחד ולמגוון רחב של שימושים: שילוט פנים וחוץ, מדבקות לעיטוף ומיתוג רכבים, הדפסה של חלונות רשת, ומיתוג מהיר ואיכותי עבור מתקני תצוגה, לוחות מודעות ועוד.

מחלקת הדפוס שלנו מאפשרת לנו לתת מענה שוטף ומהיר לחנויות ולרשתות שיווק המעוניינות בשילוט פנימי מתחלף לחנויות הרשת לתקשור מבצעים ומוצרים ללקוחות. מאחר ובנוסף לאיכות תוצרי הדפוס שלנו, אנו מספקים שירותי התקנה והדבקה בכל רחבי הארץ, הפכנו, עם השנים, לספק המועדף על רשתות אלו.
מכונות הדפוס המשוכללות שלנו מאפשרות לנו להציע למעצבים ולאדריכלים שירות ייחודי של עיטוף קירות והדפסת טפטים או מדבקות קיר ייחודיות עבור החלל אותו הם מעצבים.